Nabór do bezpłatnego projektu dla dzieci ze zdiagnozowanym Atopowym Zapaleniem Skóry

Uwaga, uwaga! Nowy projekt!

Misją Ośrodka jest wymierna pomoc małym podopiecznym. Każdy kolejny krok medycyny przyjmujemy z entuzjazmem, wierząc, że atopowe zapalenie skóry nie zabierze radości z dzieciństwa.

Dlatego cieszymy się mogąc rozpocząć bezpłatny projekt dla dzieci w wieku 6 – 14 lat, posiadających diagnozę o łagodnym i średnim przebiegu AZS. Kryterium uczestnictwa jest również brak zmian wysiękowych i chorób zakaźnych.

Grupa 10 osób zostanie objęta współpracą z lekarzem specjalistą. W ramach inicjatywy dermatolog i alergolog udzielą 3 konsultacji, bezpośrednio przed rozpoczęciem, po zakończeniu i po dwóch tygodniach od finału projektu. Dzieci i młodzież odbędą 14 codziennych sesji zajęć w basenie solankowym. Wsparciem dla uczestników będą dermokosmetyki, których pakiety przygotowała firma Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska.

Zajęcia w basenie solankowym będą odbywały się codziennie w terminie od 02.07.2018 -15.07.2018 , będą prowadzone o godzinie 14.00 lub 14.30.

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 604680202 lub mailowo jmr@terapiaisport.pl

Nowoczesna baza zabiegowa

Basen
solankowy

Sale
rehabilitacyjne

Gabinety
lekarskie

Wolontariusze

Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku

Wolontariusze z Zespołu Szkół Morskich dzielnie wspierają nas we wszystkich imprezach dla dzieci, które organizujemy.  Bardzo dziękujemy. logo zsm (więcej…)

Wspierają nas: