Krzysztof Buczkowski

Krzysztof Buczkowski sportowiec– żużlowiec, Fundator Fundacji Sport na Zdrowie. Licencje zdobył w 2002 r. i od tamtej pory pnie się na coraz wyższe stopnie kariery sportowej. Oprócz wielu tytułów i wielu medali, w 2015 r. roku na torze w Vojens, będąc reprezentantem Polski zdobył ten jeden z najważniejszych – Brązowy Medal Drużynowych Mistrzostw Świata.
Jak mówi o sobie , poza żużlem nigdy nie próbowałem np. tenisa stołowego. Natomiast piłka to co innego. Kiedyś grałem i kto wie co by było gdyby….. Obecnie pogrywam sobie na sztucznej trawie z byłymi piłkarzami. Nie wiem jednak czy to byłby mój sposób na życie. Dzisiaj jestem żużlowcem i jestem z tego zadowolony. Czerpię pełną satysfakcję ze swojej profesji. Jest dobrze. Jestem szczęśliwym człowiekiem.
Dla naszej fundacji zawsze znajduje czas, aby uczestniczyć w organizowanych eventach i bawić się razem z dziećmi, a na jego kevlarze widnieje logo naszej fundacji.
A prywatnie tata 4 letniej Blanki, z którą uwielbia spędzać czas na rowerowych wycieczkach, spacerach , a czasami grać w gry.

6,1,2 krzysiek

Nowoczesna baza zabiegowa

Basen
solankowy

Sale
rehabilitacyjne

Gabinety
lekarskie

Wolontariusze

Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku

Wolontariusze z Zespołu Szkół Morskich dzielnie wspierają nas we wszystkich imprezach dla dzieci, które organizujemy.  Bardzo dziękujemy. logo zsm (więcej…)

Wspierają nas: