Tomasz Podsiadły

Aktor, reżyser, pedagog, konferansjer. Miłością do sztuk scenicznych zarazili go dziadkowie – artyści śpiewacy, soliści Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Swoją przygodę ze sceną rozpoczął jako czternastolatek grając w „Księciu i Żebraku” w reż. J. Killiana w Teatrze Miejskim w Gdyni. Jeszcze przed zdaniem matury zagrał w spektaklach Adama Hanuszkiewicza, Andrzeja Wajdy i Waldemara Śmigasiewcza.. Absolwent, Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej, do 2011 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Od 2010 roku prowadzi Zespół Teatralny Scena 138, działający przy Centrum Kultury w Gdyni. To właśnie podczas pracy z reżyserskiej odkrył, że praca „ po drugiej stronie rampy ” daje mu wiele satysfakcji i spełnienia. Pokłosiem zmiany teatralnego frontu były reżyserie: „Balladyna” Sceny SAM, a także „Idąc do… czyli historia Małego Księcia” , „Królowa Śniegu” i „Śpiąca Królewna” Sceny 138. Dziś mówi o sobie: Za dwadzieścia lat… Myślę, że przede wszystkim widzę siebie jako reżysera, choć nigdy nie zakładałem, że nie wrócę na scenę. Jego marzeniem jest wyreżyserowanie opery.
Jednocześnie prowadzi, szeroko zakrojoną, działalność konferansjerską, moderując liczne imprezy kulturalne, koncerty czy wydarzenia plenerowe. Szczegółowe informacje na stronie www.podsiadly.com

new_13

Nowoczesna baza zabiegowa

Basen
solankowy

Sale
rehabilitacyjne

Gabinety
lekarskie

Wolontariusze

Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku

Wolontariusze z Zespołu Szkół Morskich dzielnie wspierają nas we wszystkich imprezach dla dzieci, które organizujemy.  Bardzo dziękujemy. logo zsm (więcej…)

Wspierają nas: