Astma pod Żaglami

Document-page-001 (9)Zapraszamy grupę 20 dzieci w wieku 8-16 lat, zamieszkujących w województwie pomorskim ze zdiagnozowaną astmą do udziału w projekcie Astma pod Żaglami.
Młodzież będzie trenować od podstaw żeglarstwo na łódkach pod okiem profesjonalnych trenerów z Sopockiego Klubu Zeglarskiego wspomaganych przez Nieformalna Grupę Żeglarzy. Zajęcia na wodzie przyczynia się do upowszechnienia świadomości zbawiennego wpływu wysiłku fizycznego na pokonanie własnych słabości i przygotowanie młodzieży do samodzielnej walki z choroba. Żeglarstwo to dyscyplina szczególnie dedykowana osobom chorym na astmę i alergie. Zajęcia potrwają przez 8 tygodni, raz w tyg. po 2godz. Młodzież zdobędzie podstawowe umiejętności żeglarskie, wystarczające do późniejszego samodzielnego kontynuowania aktywności na wodzie.  link do ankiety zgłoszeniowej : ankieta 

Document-page-001 (9)

Nowoczesna baza zabiegowa

Basen
solankowy

Sale
rehabilitacyjne

Gabinety
lekarskie

Wolontariusze

Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku

Wolontariusze z Zespołu Szkół Morskich dzielnie wspierają nas we wszystkich imprezach dla dzieci, które organizujemy.  Bardzo dziękujemy. logo zsm (więcej…)

Wspierają nas: