Gdzie szukać kodów promocyjnych do Bukmacherów

kody promocyjne bukmacher

Po co są kody promocyjne na zakłady bukmacherskie 

W Polsce istnieje wielu różnych bukmacherów. Swoje oferty obstawiana zakładów oferują w stacjonarnych punktach oraz na internetowych platformach. Większość z nich oferuje specjalne kody promocyjne, które mogą przynieść osoba obstawiającym realne korzyści. Często kody te oferują zakłady bez ryzyka do określonej kwoty lub inne bonusy pomagające wygrywać duże pieniądze. Bukmacherzy udostępniają, takie kody głównie po to, aby pozyskać nowych klientów. Dlatego właśnie większość z nich skierowana jest dla osób niemających jeszcze otwartego konta u danego bukmachera. 

By zachęcić ludzi do korzystania z konkretnej platformy, najwięksi bukmacherzy w Polsce oferują również kody, gwarantujące startową kwotę, za którą można obstawiać. Najczęściej jednak, aby móc ją wypłacić trzeba dokonać odpowiedniego obrotu, zależnego od wymagań konkretnej platformy.

Skąd wziąć kody promocyjne na zakłady bukmacherskie

Każdy, kto chce wejść w świat bukmacherski, chce mieć łatwiejszy start. Dlatego dobrze jest podczas zakładania konta użyć specjalnych kodów promocyjnych. Pozwolą one nam zdobyć za darmo fundusze na pierwsze obstawienia lub zapewnią nam zwrot pieniędzy, gdy nasz zakład okaże się nietrafiony. Gdzie jednak szukać takich kodów? Miejsc i sposobów na pozyskanie takiego kodu jest kilka.

Najprościej jest dostać kod promocyjny od znajomego. Każdy na pewno ma kogoś, kto regularnie gra na serwisach bukmacherskich. Serwisy te oferują, że rekrutowanie nowych graczy benefity zarówno dla osoby przychodzącej, jak i zapraszającej. Opłaci się więc to obu stronom. Minusem tego rozwiązania jest jednak to, że musimy jako serwis do grania wybrać tę samą platformę co nasz znajomy. Ogranicza to więc nasze możliwości wyboru.

Innym sposobem na łatwe znalezienie kodów promocyjnych jest przeszukanie stron poświęconych zbieraniu równego rodzajów kodów. Takie platformy prześwietlają Internet, aby na bieżąco zbierać aktualne kody promocyjne. Dzięki temu w jednym miejscu możemy znaleźć różne kody promocyjne do czołowych polskich platform bukmacherskich. To rozwiązanie pozwala nam łatwo porównać oferty promocyjne każdego z bukmacherów. To skutkuje podjęciem dla nas najkorzystniejszej decyzji.

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na konkretnego bukmachera, to kody promocyjne możemy znaleźć również na oficjalnej stronie. Po wejściu na witrynę internetową danego zakładu bukmacherskiego, z pewnością wyświetlą się nam bannery zachęcające nas do skorzystania z usług akurat tego serwisu. Na tych banerach wyświetlane są często również kody z najświeższymi promocjami u danego bukmachera. Ta metoda szukania kodów promocyjnych wymaga od nas jednak większego zaangażowania w poszukiwaniu najlepszych ofert. W przypadku istniejących kont również wyświetlane będą nam atrakcyjne oferty promocyjne.

Innym sposobem na zdobycie BETFAN kodów promocyjnych jest natknięcie się na współpracę reklamową między bukmacherem a jakimś influencerem lub firmą. Często dochodzi, do współprac między tymi podmiotami. Skutkuje to różnymi promocjami reklamowanymi w mediach społecznościowych. Jeżeli uważnie śledzimy siec to bez problemu prędzej czy później natkniemy się na taką współpracę. 

Polecane