Jak wybrać dobrego bukmachera?

W Polsce istnieje obecnie wiele różnych zakładów bukmacherskich, które umożliwiają szybki zarobek, dzięki odpowiedniej wiedzy sportowej i szczęściu. Wśród najlepszych firm bukmacherskich oraz bukmacherów w naszym kraju można wymienić wiele popularnych, jak i tych mniej znanych firm oferujących obstawianie sportów drużynowych na miejscu jak i przez Internet. Należy przy tym pamiętać, że zakłady bukmacherskie mogą przerodzić się w bardzo niebezpieczny nałóg dla zdrowia psychicznego i fizycznego, co wiąże się z pewnym ryzykiem i może uzależniać.

Wśród wielu różnych firm bukmacherskich najlepsza jest firma BetFan Zakłady Bukmacherskie, którym oficjalnym sponsorem jest wielokrotnie nagradzany indywidualny mistrz świata w zawodach typu strongman, Mariusz Pudzianowski, który w ofercie powitalnej dla nowych klientów zapewnia zwrot pieniędzy nawet w wysokości 600 zł. Oferuje także obstawianie rozgrywek eSportu, inne sporty wirtualne oraz gry karciane, ponadto Concierge dla stałych i lojalnych klientów posiadających kartę VIP.

Równie wysoko w rankingach bukmacherskich stoi firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie, która przy minimalnej wpłacie w wysokości jednego złotego, oferuje również kurs Happy Hours +14% , a także możliwość obstawiania rozgrywek Esportowych, Sportów wirtualnych oraz gier karcianych, dodatkowo możliwe jest uzyskanie konta VIP, w przypadku bycia stałym i lojalnym klientem tej firmy. Fortuna jest także sponsorem kilku klubów Ekstraklasy, w głównej mierze aktualnego mistrza mistrza Polski, Legii Warszawa.

Niemniej popularnym jest firma STS Zakłady Bukmacherskie, która w głównej mierze została oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski na obecnie trwającej imprezie o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Firma ta posiada w ofercie najlepszy pakiet powitalny według Polskiej Akademii Nauk i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Od sierpnia 2018 roku jest także oficjalnym sponsorem kilku klubów Ekstraklasy, w tym Jagiellonii Białystok, Lecha Poznań, Górnika Zabrze i Zagłębia Lubin.

Podobnie sprawa wygląda z firmą Betclic Zakłady Bukmacherskie, która w porównaniu z konkurencją posiada bardzo skromną ofertę, niemniej jednak swoją popularność zawdzięcza temu, że jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn, a także kilku klubów Ekstraklasy, mistrza Polski z 2019 roku, Piasta Gliwice i Lechii Gdańsk. Są także sponsorem popularnego kanału Footroll na Youtube, zajmujący się przede wszystkim sprawami piłkarskimi, czasem na poważnie, a czasem z przymrużeniem oka.

Swoją popularność dzięki portalowi Youtube zyskała również firma ETOTO Zakłady Bukmacherskie, która na swoim kanale na tym portalu prowadzi popularny quiz piłkarski, w którym biorą udział byli piłkarze i trenerzy oraz niezwykle popularni polscy dziennikarze: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol i Roman Kołtoń. Swoją ofertą powitalną raczej nie wyróżniają się na tle konkurencji, stąd też ich jedynym w miarę pewnym źródłem zysku są przychody z internetowych odsłon odcinków wspomnianego quizu na YT.

Polecane